Monitor pracovný stôl

Digitálny marketing

Zverte nám do rúk váš projekt a my sa kombináciou tých správnych marketingových aktivít postaráme o najlepšie možné výsledky.

Správna kombinácia je základ

V dnešnej dobe stojí úspech značky na viacerých marketingových kanáloch a aktivitách. Iba platenou reklamou nevybudujete značku, komunikáciou výlučne na Facebooku zasa dostatočne nepodporíte predaj. Výsledky prichádzajú pri správnej kombinácii marketingových aktivít, či už je to vylepšenie webu, SEO, PPC reklama, pútavé video alebo prezentácia značky na sociálnych sieťach.

Digitálny marketing efektívne kombinuje nástroje a platformy a prispôsobuje ich charakteru podnikania, ako aj požiadavkám klienta. Vo Vivantine vám navrhneme marketingový mix, ktorým oslovíte cieľovú skupinu a dosiahnete vytýčené ciele. 

 

 

Naša ponuka služieb

Naši certifikovaní špecialisti sa postarajú o to, aby sme vám mohli ponúknuť komplexné zastrešenie digitálneho marketingu, ktoré prinesie požadované výsledky.

 

PPC reklama

Pay per click reklama prináša viditeľné výsledky už v začiatkoch spolupráce, zároveň využíva potenciál na trhu aj pri dlhodobých klientoch. Môžu byť realizované na viacerých platformách:

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Optimalizácia pre vyhľadávače prináša dlhodobú organickú návštevnosť, aby ste sa nemuseli spoliehať výlučne na platené kanály. Neoddeliteľnou súčasťou SEO je obsahový marketing.

Správa sociálnych sietí

Sociálne siete pomáhajú budovať dlhodobú profesionálnu prezentáciu značky a umožňujú budovať vzťahy so zákazníkmi a potenciálnymi zákazníkmi.

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Newsletter a segmentácia

Mnoho firiem sa zameriava na získavanie nových zákazníkov, menej z nich si uvedomuje silu databázy už získaných zákazníkov. Udržte si ich pomocou personalizovaného newsletteru.

  • Personalizované maily pre cieľovú skupinu
  • Návrh newslettrov
  • Segmentácia publika

Webová analytika

Správne rozhodnutia by mali byť podložené dátami, nie subjektívnymi pocitmi. Webový analytika odhalí, kto sú vaši zákazníci, aké kroky by ste mali podniknúť, ktorá verzia reklamy je úspešnejšia a mnoho ďalšieho.

Zlepšovanie webstránok

Web nikdy nie je dokončený - to vám povie každý developer aj marketér. Stojí za to optimalizovať váš web zo SEO hľadiska aj z pohľadu použiteľnosti. Optimalizácia konverzného pomeru vám zase pomôže zvýšiť predaj s už aktuálnou návštevnosťou.

  • CRO - optimalizácia konverzného pomeru
  • UI audit - audit použiteľnosti
  • SEO audit

Ak si nie ste istí, ktoré služby sú pre vás vhodné, radi spoznáme váš projekt bližšie, aby sme vám vedeli ponúknuť marketing na mieru.

 

Zaujala vás naša práca?
Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.