Perá v stojane

Obsahový marketing

Najúspešnejšie content marketingové stratégie sa zameriavajú na témy a príbehy, ktoré sú relevantné pre cieľovú skupinu, a sú viac ako len táranie o produktoch a službách.

O čom je obsahový marketing

Stratégie obsahového marketingu sa zameriavajú na témy a príbehy, ktoré sú relevantné pre cieľovú skupinu, a sú viac ako len táranie o produktoch a službách. Content marketing vytvára trvalé väzby so zákazníkmi prostredníctvom poskytovania užitočného obsahu.

Na základe spoločne definovaných cieľov určíme spolu s vami obsahovú stratégiu pre vašu cieľovú skupinu. Tá zahŕňa nielen obsah, zodpovedajúce médium a kanály používané na distribúciu obsahu, ale aj  presný proces kampane a frekvenciu pridávania nového obsahu.

Ako tvoríme obsah?

  • spoločné definovanie cieľov
  • vytvorenie persón
  • vytvorenie redakčného kalendára
  • zvolenie vhodných médií a kanálov
  • tvorba a distribúcia relevantného obsahu

SEO a tvorba obsahu

Tvorba kvalitného obsahu je kľúčovým faktorom pri optimalizácii pre vyhľadávače, aby bola zaistená vaša pozícia v neplatených výsledkoch vyhľadávania. Rovnako dôležitá je aj distribúcia obsahu na blogu alebo iných kvalitných weboch z príslušného odvetvia. Postaráme sa, aby vaša cieľová skupina našla obsah, ktorý jej je určený.

 

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.