Google AdWords reward, plant, online sign

Čo pre vás robíme

Na ceste za úspechom vám ponúkame marketingový mix ako šitý pre vás.

Digitálny marketing

Súbor činností, pomocou ktorých posunieme váš biznis dopredu. Bude to PPC reklama, SEO optimalizácia, správa sociálnych sietí či vylepšenie webu? Namiešame vám ten správny marketingový mix na mieru.

Marketingová stratégia

Nekonečné možnosti reklamy a komunikácie značky vo vodách internetu môžu byť mätúce. Pomôžeme vám zorientovať sa a navrhneme pre vás marketingovú stratégiu, aké metódy zvoliť a ako pri nich postupovať, aby vám priniesli úspech.

PPC kampane

Či už to bude reklama vo vyhľadávaní, na Facebooku, videoreklama alebo zobrazenie v produktových porovnávačoch, správne nastavená PPC reklama prichádza k vašim zákazníkom presne vtedy, keď ju potrebujú.

SEO a obsah

Kvalitné SEO aktivity prepojené s content marketingom zabezpečia lepšie hodnotenie vášho webu algoritmom vyhľadávača, ktorý ho ju tak posunie na lepšie pozície. Dnešné SEO už nie je len o úprave kľúčových slov, nadpisov či meta popisov, ale o mnohých ďalších on-page aj off-page SEO aktivitách.

Newsletter a segmentácia

E-mail marketing je jednou z najlacnejších a zároveň najefektívnejších metód, ako osloviť svojich zákazníkov. Vyťažte z vašich newslettrov čo najviac a zacieľte ich v správnom čase na správnu cieľovú skupinu.

Správa sociálnych sietí

Chcete budovať dlhodobú profesionálnu prezentáciu a komunikáciu so zákazníkmi na sociálnych sieťach? Navrhneme vám stratégiu komunikácie, vytvoríme jedinečné príspevky a postaráme sa o rast vašej značky.

Webová analytika

Dôležitým predpokladom správnych manažérskych rozhodnutí sú relevantné dáta. Webová analytika využíva dostupné dáta na to, aby ste lepšie pochopili, čo v rámci vášho biznisu funguje.

Zlepšovanie webstránok

Len si predstavte, že skôr, než začnete investovať do navýšenia rozpočtu, aby ste získali väčšiu návštevnosť, jednoducho zvýšite predaj s návštevnosťou, ktorú už máte. To dokážeme docieliť pomocou optimalizácie konverzného pomeru.

Zaujala vás naša práca?
Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Premier Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.