Zápisník s údajmi, mobil, kľúče na stole

SEO

Ako zatraktívniť vašu značku pre užívateľov a zároveň aj pre Google? Kvalitné SEO prepojené s obsahovým marketingom zabezpečí lepšie hodnotenie webstránky algoritmom vyhľadávača, ktorý ju tak posunie na lepšie pozície.

Čo je SEO

Cieľom SEO je postupne zvyšovať organickú návštevnosť stránok z vyhľadávačov. Dnešné SEO už nie je len o úprave kľúčových slov, nadpisov či meta popisov, ale o mnohých ďalších off-page SEO aktivitách. Služba je preto úzko prepojená s content marketingom a marketingom na sociálnych sieťach.

 

Základ pre úspešnú optimalizáciu:

  • analýza kľúčových slov
  • porovnanie s konkurenciou na technickej báze
  • komplexné on-page SEO zlepšenia a monitoring informácií na webových stránkach
  • kvalitné odkazové portfólio
  • content marketing - tvorba relevantného obsahu
  • vyhodnocovanie webovej analytiky a KPI
  • reporting

Prečo optimalizovať svoj web

Pre väčšinu užívateľov internetu sú vyhľadávače ako Google oknom na web. SEO je dlhodobá záležitosť, trvá spravidla niekoľko mesiacov, kým webstránky zvýšia svoju návštevnosť cez SEO. Na druhej strane, dobre optimalizované webstránky si svoje pozície dlhšie udržia.

Naproti SEO stoja platené marketingové kanály, ako je Google Ads. Výhodou platenej reklamy  je dosiahnutie rýchlych výsledkov v krátkom čase, čo SEO nedokáže. Preto je súčasťou dobre premyslenej search stratégie kombinácia SEO a platenej reklamy, tzv. Search engine marketing (SEM).

Ďalšou výhodou optimalizácie webstránky je zlepšenie ”skóre kvality” v Google Ads, čo je jedným z parametrov ovplyvňujúcich cenu za klik.

Zaujala vás naša práca?
Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Premier Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.