vivantina

Fullservisový
marketing

Správne nastavený marketing naprieč viacerými oblasťami je potrebný hlavne pre spoločnosti vo vysoko konkurenčnom prostredí.

250

zákazníkov od založenia agentúry

1 milión €

preinzerovaných ročne

10-členný

team špecialistov

Správne nastavený marketing naprieč viacerými oblasťami je potrebný hlavne pre spoločnosti vo vysoko konkurenčnom prostredí a pre rýchlo sa rozvíjajúce firmy, ktorým už nestačí sa venovať len jednému marketingovému kanálu, ale potrebujú marketing poňať komplexne.

Pre firmy je však veľkým problémom nájsť správnych ľudí - profesistov pre jednotlivé oblasti, ktorí sú často nielen nedostupní, ale aj finančne nákladní.

Naviac firmy ich prácu nedokážu ani správne merať a vyhodnotiť.

Čo získate spoluprácou s nami pri tomto riešení?

Táto služba je primárne určená pre firmy, ktoré nemajú interného marketingového manažéra alebo im už jeden človek kapacitne nestačí zastrešiť všetky firemné potreby. Potrebujú pokryť viacero oblastí z marketingu súčasne, zároveň to chcú mať bez starostí a pod jednou strechou.

Je to ekonomicky výhodnejšie

Pre vašu spoločnosť je výhodnejšie uhradiť jednu faktúru mesačne, ako hľadať a udržiavať vlastného zamestnanca. Navyše pokiaľ mu nerozumiete a neviete jeho prácu vyhodnocovať, prináša to aj isté riziká. Problémom taktiež býva motivácia interného špecialistu, ktorý sa po čase začne nudiť, keďže nemá nové projekty a podnety.

Vlastný tím špecialistov

Umožňuje nám viac nezávislých pohľadov a mix expertíz a skúseností. Nespornou výhodou je tiež odborná zastupiteľnosť človeka napríklad počas dovolenky.

Medzinárodné skúsenosti

Aktuálne spravujeme kampane v celej EÚ a príležitostne sú to aj globálne kampane. Máme vytvorený systém na prácu s cudzojazyčnými kampaňami. Komunikujeme v angličtine, ale poradíme si aj s inými jazykmi.

Spravujeme aj špecifické oblasti: B2B, zdravotníctvo, export do zahraničia

Nastaviť B2B stratégiu pre medzinárodný trh pri predaji špecifických produktov, alebo kľučkovať v obmedzeniach v zdravotníctve, si vyžaduje roky skúseností. My sme si tým prešli za vás a sme ochotní sa s vami o ne podeliť.

Presah aj do iných oblastí marketingu

Sme marketingová agentúra a okrem PPC kampaní máme u nás ďalších profesistov. Pre našich klientov tvoríme celkové stratégie, vytvárame obsah, spravujeme sociálne siete, vyrábame nadčasové weby, točíme videá a mnoho ďalšieho. Vieme, ako veci vzájomne kombinovať, využívať a vyhodnocovať.

PROFITUJTE Z EFEKTÍVNEJ KAMPANE

Každý nový klient u nás dostane bonus vo výške 350 €

(Platí pro novo založené Google Ads reklamné účty)

VIAC INFO

Výhody spolupráce s Vivantinou:

 • Poskytuje flexibilitu (rozsah sa dá škálovať podľa aktuálnej potreby: viac alebo menej služieb).
 • Profesionalita viacerých skúsených špecialistov z certifikovanej agentúry.
 • V cene je pravidelný reporting a konzultácia s profi konzultantmi (10+ rokov praxe).
 • Vieme nielen veci robiť, ale ich aj správne vyhodnotiť a rozvíjať.
 • Jedna platba na faktúru.
 • Zastupiteľnosť (dovolenky, PN).
 • Žiadne náklady na pracovné miesto (telefóny, počítače, autá, PNky, odvody…)
 • Proklientský prístup, vážime si klientov a chceme s nimi dlhodobo budovať partnerstvo.

Váš vlastný zamestnanec:

 • Nižšia flexibilita, stanovená pracovná náplň.
 • Jeden človek nemôže vedieť všetko z marketingu, v jednom smere môže byť odborník, ale v ďalšom sa veľmi neorientuje.
 • Žiadne nestranné konzultácie.
 • Ako ho kontrolovať a vyhodnotiť jeho prácu, či ju robí správne?
 • Dovolenka, PN, OČR.
 • Potrebné pracovné prostredie a prostriedky: PC, telefón.

Ako to prebieha?

1
Konzultácia
Úvodná konzultácia a zadefinovanie požiadaviek, spoznáme charakter vašej značky.
2
Návrh
Návrh stratégie a aktivít, prebratie prístupov k reklamným účtom alebo ich založenie.
3
Správa a korekcie
Pravidelná správa a korekcie aktivít v správe. Budeme sa starať o ich fungovanie a o to, aby vykazovali požadované výsledky.

Koľko
to stojí?

Pri tomto produkte je pre Vás cena výhodnejšia, ako keby ste služby objednávali jednotlivo. Odmena za našu prácu vychádza z hodinovej sadzby 60 eur bez DPH, čo je porovnateľné s lacnejším značkovým autoservisom či kaderníčkou. Za takúto cenu u nás získate profesionálnu správu reklamných kampaní a navyše aj odborné poradenstvo k ďalším otázkam z marketingu.

Čo je výsledkom našej práce

Potrebujete celý tím expertov, ktorí dokážu samostatne uvažovať a vykonávať aktivity? Toto je presne to, čo hľadáte. Naším cieľom je spravovať kampane tak, aby ste sa naplno mohli venovať vášmu podnikaniu a nemuseli riešiť veci, v ktorých nie ste celkom doma.

Naším úsilím je, aby kampane získali čo najlepšie výsledky pri čo najnižšej investícii do kreditu (mediálneho rozpočtu, ktorý sa preinzeruje v reklamnom systéme). Samozrejmosťou je transparentný a prehľadný reporting všetkých aktivít, naviac pri teto službe získate strategické vedenie projektu a konzultácie.

Radi dodávame kvalitné služby a robíme dobro. Z toho dôvodu je aj naša kapacita obmedzená.

PRIDAJTE SA K NAŠIM SPOKOJNÝM ZÁKAZNÍKOM

Viac ako 10 rokov skúseností

 • certifikovaná marketingová agentúra
 • Google partner
 • 40+ stálych zákazníkov
 • 8+ krajín, kde sme úspešne spravovali kampane na diaľku
 • 1+ milión eur, ktoré každoročne spravujeme v reklamných kampaniach
 • 10-členný team
Často kladené otázky:
Vyrieši online marketing všetko?

Pre množstvo firiem je online marketing komplexné a cenovo výhodné riešenie na získavanie klientov a množstvu spoločností to úplne postačuje. Samozrejme digitálny marketing je len podmnožina celého marketingového komplexu a mnohé firmy robia aj iné formy reklamy, tzv. ATL kampane (billboardy, TV reklamu, rádio, letáky do schránok, PR atď…) všetko závisí od cieľov a pozície danej spoločnosti na trhu.

Čo ak po čase prestanem stíhať vyrábať / predávať?

Stáva sa nám často, že efekt marketingu predbehne možnosti firmy v dodávke služieb či produktov. Ak niečo také nastane, vieme isté aktivity utlmiť, alebo nasmerovať úsilie iným smerom tak, aby ste komfortne stíhali pripraviť firmu na ďalší rast, alebo ju stabilizovali.

PROFITUJTE Z EFEKTÍVNEJ KAMPANE

Naši klienti

Povedali o nás
Zeelandia

„Spolupráca s Vivantinou je od začiatku na vysokej a profesionálnej úrovni. Už na začiatku sme si s ľuďmi z Vivantiny tzv. sadli. Vedia nám vždy dobre poradiť, nakoľko nás už dobre spoznali ako spoločnosť s možno viac špecifickými potrebami a zameraním. Vďaka nim ušetríme veľa času pri prípravách a správe sociálnych sietí, fotení a rôznych ďalších projektoch. Výsledok však vždy stojí za jednotku.“

Ing. Jarmila Farkašová - Marketing Manager Zeelandia s.r.o.
Elektromotory OSA

„Bola to efektívna spolupráca. Vidieť, že ide o skúsený a zohratý tím, ktorý bol vždy ochotný vysvetliť všetky detaily a aj reagovať na veci, ktoré priamo súviseli s projektom.“

Ing. Zuzana Burianová - Majiteľka
Obchodný dom Urban

„Skvelá spolupráca a všetky splnené ciele.“

Martina Fazekašová - Marketingová manažérka
Ja slovenko referencia
Junior Achievement Slovensko

„Agentúra Vivantina nám ochotne pomáha s nastavením PPC kampaní v rámci dobrovoľníckej činnosti, za čo jej ďakujeme.“

Peter Miškus - Marketingový manažér
Stomatologia
Stomatológia Aupark
47%

nárast Google Ads konverzií

Vivantina nám zabezpečuje aj správu reklamných kampaní v Google Ads, kde sa medzikvartálne zvýšili počty konverzií o 47% pri súčasnom znížení jednotkových nákladov na konverziu o 12%. Konverzný pomer sa v sledovanom období zvýšil o 42%.

Referencia hell energy
Hell Energy

„Vivantina je profesionálna agentúra, ktorá je zohratá a promptná. Vie, čo robí vo všetkých oblastiach marketingu.“

Roland Lengeň - Marketingový manažér HELL ENERGY
Drevsting

„Veľmi účinná spolupráca s profesionálnym prístupom zo strany marketingovej agentúry Vivantina počas Covid obdobia.“

Ing. Peter Husár - konateľ spoločnosti
Uctovne centrum
Účtovné centrum

„Stabilná firma, s ktorou viem rátať aj do budúcnosti… Tí chlapci vedia, čo robia, viem sa na nich spoľahnúť… Určite odporúčam“

Mgr. Viliam Krunka - majiteľ
Kupelesliac - referencia
Kúpele Sliač

„Vynikajúca, profesionálna a pritom priateľská komunikácia, trpezlivosť a vytrvalosť na strane Vivantiny priniesla pre naše kúpele dôstojnejšiu prezentáciu v on-line svete, ktorú si Sliačske kúpele iste zaslúžia.“

Ing. Mgr. Martin Beňuch - riaditeľ spoločnosti
Onlineparfum
6,5

násobný nárast podielu e-mail marketingu na obrate

„Cieľom spolupráce bolo efektívnejšie využiť rozsiahlu e-mailovú databázu našich zákazníkov. Webová analytika, SEO a UI odporúčania, ako aj segmentácia e-mailov, nám pomohli lepšie alokovať rozpočet, zlepšiť parametre e-shopu a zvýšiť predaj.“

Gabriel Lebwohl - majiteľ
Modesta Real Estate
Modesta Real Estate
6

krajín, na ktoré sme zacielili

„Pôsobíme v B2B segmente predaja a prenájmu priemyselných a administratívnych budov. Spolupráca s agentúrou Vivantina nám pomohla zorientovať sa pri ďalšom smerovaní, zlepšiť web a samozrejme získať LEADY pre obchod.“

Ing. Peter Miščík - partner
Kocik
E-kočíky

„Na našom e-shope začala Vivantina správou PPC kampaní a SEO službami. Následne sme sa dohodli aj na vytvorení nového e-shopu s cieľom zvýšiť mieru konverzie. Všetky stanovené ciele sa nám podarilo naplniť.“

Anna Ondavská - majiteľka
Sklokali

„Skvelá práca a vždy niečo naviac, nad rámec našich očakávaní.“

Ing. Vladimír Kaliňák - Konateľ
Naturmedic banner
NaturMedic

„Nie je ľahké sa správne rozhodnúť najmä v tak náročnej oblasti podnikania, ako je tá naša. Agentúra Vivantina nám pomohla vytvoriť marketingovú stratégiu, vďaka ktorej vieme, akým smerom sa uberať.“

Mgr. Miroslav Roháľ - konateľ
1. východoslovenská OZV

„Na prvé rokovanie sme prišli len so všeobecnou predstavou na vytvorenie moderného webu s jednoduchou štruktúrou a čistými farbami, avšak s veľkým množstvom textov a vlastným návrhom štruktúry webu. Rýchlo sme však pochopili, že sme sa zverili odborníkom. Výsledkom je aj podľa ohlasov našich klientov moderná, prehľadná a vizuálne nápaditá webová stránka s dominantným logom, doplnená ďalšími nápaditými prvkami firemnej identity, akými sú vizitky, hlavičkový papier, či zakladače.“

Mgr. Ľudovít Mihálik - Konateľ
The Chamber

“S Vivantinou spolupracujeme již více než 5 let a také díky jejich práci je The Chamber Nr. 1 v únikových hrách v Česku.”

Tomáš Kučva - majiteľ
nekto case study
Nekto
55 000

konverzií z reklamy od začiatku spolupráce

„Vivantina nám spravuje Google Ads kampane Nekto.sk už šiesty rok a výkonnosť e-shopu stále rastie. Po kampaniach vo vyhľadávači Google našli veľký potenciál aj v obsahovej sieti.“

Ján Maleš - konateľ
Symprove
226 %

medziročný nárast Google Ads konverzií

„Zlepšiť ľuďom kvalitu života je pre Symprove poslaním. Toto poslanie si osvojili aj v agentúre Vivantina a po rozbehnutí slovenského trhu spolu pokračujeme aj v Českej republike. V oboch krajinách sa Vivantina venuje Facebook komunikácii s apelom na budovanie značky, ktorú dopĺňa výkonnostná PPC reklama.“

Martin Benko MSc. - majiteľ
Manex

„Začalo to výbornou komunikáciou vo Vivantine. Pochopili náš business model, spôsob fungovania, kto sú naši zákazníci, ako ich oslovujeme, čo potrebujeme zdôrazniť a celkový obchodný model našej firmy.“

Viktor Mitruk - Marketingový manažér
WSD realizácia
WSD13

„S Vivantinou sme začali spoluprácu v roku 2017. Spočiatku sme mali pocit, že sú z iného vesmíru, no postupne sme si uvedomili, že vedia, o čom rozprávajú, a potvrdilo sa to aj na výsledkoch.“

Miroslav Ščur - majiteľ
PPI Adhesive Products
3

reklamné systémy (Google Ads, Sklik, LinkedIn Ads)

„Spolupracujeme s Vivantinou už rok, páčil sa nám ich prístup na začiatku, keď nám na prvom stretnutí ukázali nové možnosti a najlepšie cesty, ako sa dostať na internete do povedomia našich budúcich zákazníkov. Spolupracujeme v oblasti PPC kampane, optimalizácie pre vyhľadávače… Ceníme si, že si vždy nájdu čas na konzultáciu a snažia sa nám poradiť a usmerniť nás na správnu cestu.“

Antónia Matoušeková - marketingová manažérka

Napĺňa nás, keď vieme robiť veci komplexne a môžeme sa podieľať na vašom úspechu.

Výsledky našej práce vychádzajú z dlhoročnej praxe a skúseností na desiatkach rozličných projektov na domácom ako aj zahraničnom trhu. Dobrý manažér využíva prácu a čas iných pracovníkov na dosiahnutie spoločného cieľa. Profitujte z našich znalostí aj vy.

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.