Ecommerce

Chcete mať e-shop, ktorý predáva? Alebo chcete svoju pozíciu upevniť a nenechať sa odrovnať konkurenciou?

250+

zákazníkov od založenia agentúry

1 milión €

preinzerovaných ročne

10-členný

team špecialistov

Spájame cielenú inzerciu, inbound marketing, analýzu a automatizáciu pre získanie konkurenčných výhod na trhu. Takto pomáhame rásť e-shopom v rôznych segmentoch s využitím portfólia nástrojov.

Ako to, že niektorým e-shopom sa tak darí, zatiaľ čo iné bujujú o prežitie? Prvá skupina pravdepodobne kombinuje viaceré marketingové kanály a za jej úspechom stojí premyslená stratégia.

Možnosti pre zvýšenie predaja sú široké: PPC reklama, SEO v kombinácii s obsahovým marketingom, komunikácia na sociálnych sieťach, personalizovaný newsletter, zlepšovanie webu...

Finálnym cieľom by však malo byť zvyšovanie počtu zákazníkov a predajov, ako aj postupné budovanie značky.

Čo získate spoluprácou s nami?
Je to ekonomicky výhodné

Pre vašu spoločnosť je výhodnejšie uhradiť jednu faktúru mesačne, ako hľadať a udržiavať vlastného zamestnanca. Navyše pokiaľ mu nerozumiete a neviete jeho prácu vyhodnocovať, prináša to aj isté riziká. Problémom taktiež býva motivácia interného špecialistu, ktorý sa po čase začne nudiť, keďže nemá nové projekty a podnety.

Vlastný tím špecialistov

Umožňuje nám viac nezávislých pohľadov a mix expertíz a skúseností. Nespornou výhodou je tiež odborná zastupiteľnosť človeka napríklad počas dovolenky.

Medzinárodné skúsenosti a špecifické oblasti

Máme skúsenosti so správou e-shopových kampaní v medzinárodnom meradle. Bežne pracujeme v Česku, Maďarsku, Rumunsku či Nemecku. Najviac sme mali v správe 16 trhov, pričom každý komunikoval v inom jazyku.

Spravujeme špecifické oblasti, ako podpora obchodu či export do zahraničia

Kľučkovať v rôznych obmedzeniach si vyžaduje roky skúseností. My sme si tým prešli za vás a sme ochotní sa s vami o ne podeliť.

Presah aj do iných oblastí marketingu

Sme marketingová agentúra a máme u nás množstvo profíkov na rôzne oblasti. Pre našich klientov tvoríme celkové stratégie, vytvárame obsah, spravujeme sociálne siete, vyrábame nadčasové weby, točíme videá a mnoho ďalšieho. Vieme, ako veci vzájomne kombinovať, využívať a vyhodnocovať.

PROFITUJTE Z EFEKTÍVNEHO MARKETINGU

Ako to prebieha?

1
Úvodná konzultácia
Zadefinovanie vašich požiadaviek, analýza potrieb a cieľov.
2
Návrh stratégie
Návrh vhodných prostriedkov a postupov na dosiahnutie cieľov.
3
Pravidelná správa
Pravidelná starostlivosť s cieľom zabezpečiť maximálnu výkonnosť pri čo najnižšej investícii.

E-shopy dnes

E-commerce charakterizuje dynamicky sa meniace prostredie. Naučíme vás v ňom plávať.

KONZULTÁCIA ZDARMA

Ďalšie zaujímavé informácie z e-ccommerce oblasti

Ako vybrať platobnú bránu pre váš e-shop?

Zistiť viac

ROI alebo návratnosť investícií: všetko, čo potrebujete vedieť

Zistiť viac

Na akom systéme postaviť eshop

Zistiť viac

Čo je výsledkom našej práce

Potrebujete expertov, ktorí dokážu samostatne uvažovať a vykonávať aktivity? Našli ste presne to, čo hľadáte. Naším cieľom je spravovať kampane tak, aby ste sa naplno mohli venovať vášmu podnikaniu a nemuseli riešiť veci, v ktorých nie ste celkom doma.

Naším úsilím je, aby váš web či reklamné kampane získali čo najlepšie výsledky pri čo najnižšej investícii. Samozrejmosťou je transparentný a prehľadný reporting všetkých aktivít, strategické vedenie projektu a konzultácie.

PRIDAJTE SA K SPOKOJNÝM ZÁKAZNÍKM

Naši klienti

Povedali o nás
nekto case study
Nekto
55 000

konverzií z reklamy od začiatku spolupráce

„Vivantina nám spravuje Google Ads kampane Nekto.sk už šiesty rok a výkonnosť e-shopu stále rastie. Po kampaniach vo vyhľadávači Google našli veľký potenciál aj v obsahovej sieti.“

Ján Maleš - konateľ
Kocik
E-kočíky

„Na našom e-shope začala Vivantina správou PPC kampaní a SEO službami. Následne sme sa dohodli aj na vytvorení nového e-shopu s cieľom zvýšiť mieru konverzie. Všetky stanovené ciele sa nám podarilo naplniť.“

Anna Ondavská - majiteľka
Symprove
226 %

medziročný nárast Google Ads konverzií

„Zlepšiť ľuďom kvalitu života je pre Symprove poslaním. Toto poslanie si osvojili aj v agentúre Vivantina a po rozbehnutí slovenského trhu spolu pokračujeme aj v Českej republike. V oboch krajinách sa Vivantina venuje Facebook komunikácii s apelom na budovanie značky, ktorú dopĺňa výkonnostná PPC reklama.“

Martin Benko MSc. - majiteľ
Onlineparfum
6,5

násobný nárast podielu e-mail marketingu na obrate

„Cieľom spolupráce bolo efektívnejšie využiť rozsiahlu e-mailovú databázu našich zákazníkov. Webová analytika, SEO a UI odporúčania, ako aj segmentácia e-mailov, nám pomohli lepšie alokovať rozpočet, zlepšiť parametre e-shopu a zvýšiť predaj.“

Gabriel Lebwohl - majiteľ
Naturmedic banner
NaturMedic

„Nie je ľahké sa správne rozhodnúť najmä v tak náročnej oblasti podnikania, ako je tá naša. Agentúra Vivantina nám pomohla vytvoriť marketingovú stratégiu, vďaka ktorej vieme, akým smerom sa uberať.“

Mgr. Miroslav Roháľ - konateľ

Certifikovaná marketingová agentúra

  • certifikovaná marketingová agentúra
  • Google partner
  • 40+ stálych zákazníkov
  • 8+ krajín, kde sme úspešne spravovali kampane na diaľku
  • 1+ milión eur, ktoré každoročne spravujeme v reklamných kampaniach
  • 10-členný team

Online marketing s reálnymi výsledkami

Pomáhame vám realizovať vaše vízie, zlepšovať projekty, prinášať hodnotu do vašich firiem a zarábať viac peňazí prostredníctvom online marketingu.

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.