B2B
marketing

Správne nastavená B2B kampaň dokáže firme zabezpečiť prílev nových zákazníkov, predaj tovarov a služieb.

250+

zákazníkov od založenia agentúry

1 milión €

preinzerovaných ročne

10-členný

team špecialistov

Správanie zákazníkov v B2B oblasti sa v posledných rokoch radikálne zmenilo.

Nakupujú síce ako doposiaľ, avšak pri hľadaní informácií o dostupných dodávateľoch a produktoch v predpredajnej fáze už nákupcovia alebo technici nemusia preletieť pol sveta kvôli návšteve nejakého veľtrhu.

Postačuje vedieť si tieto informácie dohľadať.

Práve toto úvodné "sito" zahŕňajúce webové a digitálne technológie sa stáva kritickým pre novodobé fungovanie B2B firiem.

Čo získate spoluprácou s nami?
Vlastný tím špecialistov

Umožňuje nám viac nezávislých pohľadov a mix expertíz a skúsenosti. Nespornou výhodou je tiež odborná zastupiteľnosť človeka napríklad počas dovolenky.

Medzinárodné skúsenosti a špecifické oblasti

Máme skúsenosti so správou B2B kampaní v medzinárodnom meradle. Pre niektoré spoločnosti sme realizovali kampane v celej EÚ alebo dokonca globálne. Komunikujeme v angličtine a poradíme si aj s inými jazykmi.

Spravujeme špecifické oblasti ako podpora obchodu, či export do zahraničia

Kľučkovať v rôznych obmedzeniach si vyžaduje roky skúseností. My sme si tým prešli za vás a sme ochotní sa s vami o ne podeliť.

Presah aj do iných oblastí marketingu

Sme marketingová agentúra a máme u nás množstvo profesistov. Pre našich klientov tvoríme celkové stratégie, vytvárame obsah, spravujeme sociálne siete, vyrábame nadčasové weby, točíme videá a mnoho ďalšieho. Vieme, ako veci vzájomne kombinovať, využívať a vyhodnocovať.

Je to ekonomicky výhodné

Pre vašu spoločnosť je výhodnejšie uhradiť jednu faktúru mesačne, ako hľadať a udržiavať vlastného zamestnanca. Navyše pokiaľ mu nerozumiete a neviete jeho prácu vyhodnocovať, prináša to aj isté riziká. Problémom taktiež býva motivácia interného špecialistu, ktorý sa po čase začne nudiť, keďže nemá nové projekty a podnety.

PROFITUJTE Z EFEKTÍVNEJ KAMPANE

Ako to prebieha?

1
Konzultácia
Úvodná konzultácia a zadefinovanie požiadaviek
2
Návrh stratégie
Návrh stratégie a nastavenia
3
Správa a korekcie
Pravidelná správa a korekcie

Za 10 rokov sme si na vlastnej koži vyskúšali, ako skombinovať racionálne správanie používateľov v B2B segmente s nástrojmi digitálneho marketingu.

KONZULTÁCIA ZDARMA

Zaujímavé články z B2B oblasti

Ako porozumieť ceste zákazníka v B2B marketingu a predaji

Zistiť viac

Exportujete do zahraničia? Google vám s tým pomôže

Zistiť viac

Ochranná známka. Prečo a ako?

Zistiť viac

Čo je výsledkom našej práce

Potrebujete expertov, ktorí dokážu samostatne uvažovať a vykonávať aktivity? Našli ste presne to, čo hľadáte. Naším cieľom je spravovať kampane tak, aby ste sa naplno mohli venovať vášmu podnikaniu a nemuseli riešiť veci, v ktorých nie ste celkom doma.

Naším úsilím je, aby váš web či reklamné kampane získali čo najlepšie výsledky pri čo najnižšej investícii. Samozrejmosťou je transparentný a prehľadný reporting všetkých aktivít, strategické vedenie projektu a konzultácie.

Pozrite si aj naše prípadové štúdie z B2B marketingu:

Výroba komponentov pre automotive a elektrotechniku

Zistiť viac

Systémový integrátor - priemyselná automatizácia

 

Zistiť viac

Predaj elektromotorov Siemens

 

Zistiť viac

Organizácia zodpovednosti výrobcov

Zistiť viac

Spoločnosť vyrábajúca pekárenské zmesi

Zistiť viac

Obchodný dom Urban v Košiciach

Zistiť viac

Naši klienti

Povedali o nás
PPI Adhesive Products
3

reklamné systémy (Google Ads, Sklik, LinkedIn Ads)

„Spolupracujeme s Vivantinou už rok, páčil sa nám ich prístup na začiatku, keď nám na prvom stretnutí ukázali nové možnosti a najlepšie cesty, ako sa dostať na internete do povedomia našich budúcich zákazníkov. Spolupracujeme v oblasti PPC kampane, optimalizácie pre vyhľadávače… Ceníme si, že si vždy nájdu čas na konzultáciu a snažia sa nám poradiť a usmerniť nás na správnu cestu.“

Antónia Matoušeková - marketingová manažérka
Manex

„Začalo to výbornou komunikáciou vo Vivantine. Pochopili náš business model, spôsob fungovania, kto sú naši zákazníci, ako ich oslovujeme, čo potrebujeme zdôrazniť a celkový obchodný model našej firmy.“

Viktor Mitruk - Marketingový manažér
Elektromotory OSA

„Bola to efektívna spolupráca. Vidieť, že ide o skúsený a zohratý tím, ktorý bol vždy ochotný vysvetliť všetky detaily a aj reagovať na veci, ktoré priamo súviseli s projektom.“

Ing. Zuzana Burianová - Majiteľka
1. východoslovenská OZV

„Na prvé rokovanie sme prišli len so všeobecnou predstavou na vytvorenie moderného webu s jednoduchou štruktúrou a čistými farbami, avšak s veľkým množstvom textov a vlastným návrhom štruktúry webu. Rýchlo sme však pochopili, že sme sa zverili odborníkom. Výsledkom je aj podľa ohlasov našich klientov moderná, prehľadná a vizuálne nápaditá webová stránka s dominantným logom, doplnená ďalšími nápaditými prvkami firemnej identity, akými sú vizitky, hlavičkový papier, či zakladače.“

Mgr. Ľudovít Mihálik - Konateľ
Zeelandia

„Spolupráca s Vivantinou je od začiatku na vysokej a profesionálnej úrovni. Už na začiatku sme si s ľuďmi z Vivantiny tzv. sadli. Vedia nám vždy dobre poradiť, nakoľko nás už dobre spoznali ako spoločnosť s možno viac špecifickými potrebami a zameraním. Vďaka nim ušetríme veľa času pri prípravách a správe sociálnych sietí, fotení a rôznych ďalších projektoch. Výsledok však vždy stojí za jednotku.“

Ing. Jarmila Farkašová - Marketing Manager Zeelandia s.r.o.
Obchodný dom Urban

„Skvelá spolupráca a všetky splnené ciele.“

Martina Fazekašová - Marketingová manažérka

Certifikovaná marketingová agentúra

  • certifikovaná marketingová agentúra
  • Google partner
  • 40+ stálych zákazníkov
  • 8+ krajín, kde sme úspešne spravovali kampane na diaľku
  • 1+ milión eur, ktoré každoročne spravujeme v reklamných kampaniach
  • 10-členný team

Online marketing s reálnymi výsledkami

Pomáhame vám realizovať vaše vízie, zlepšovať projekty, prinášať hodnotu do vašich firiem a zarábať viac peňazí prostredníctvom online marketingu.

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.