Správa
sociálnych
sietí

Spoločne pochopíme vašu značku a trhové prostredie, aby sme vám vedeli zastrešiť komunikáciu s vašimi zákazníkmi a zároveň správne oslovili obrovské množstvo vašich nových zákazníkov

70

postov mesačne

4

krajiny, v ktorých spravujeme
sociálne siete

15

spravovaných účtov

Posuňte kvalitu obsahu firemných sociálnych profilov na čo najvyššiu úroveň a buďte ešte bližšie k vášmu cieľovému publiku.

Správou sociálnych sietí v našej réžii dostanete profesionálnu a dlhodobú starostlivosť o vašu online prezentáciu.

Sociálne siete sú firmami často podceňované: "Ja tam nie som, nepoužívam Facebook."

"My nie sme e-shop a my tam nepredávame", “Kamarát mi vravel, že tam už aj tak nikto nechodí”, “Neklikám na reklamu”, “Robili sme si to sami a nič z toho nebolo.”

Pre firmy je však veľkým problémom robiť niečo, čo im je proti srsti, alebo to robiť nasilu, preto často veci nefungujú, ako by mali. Sociálne siete sú však v mnohých prípadoch najefektívnejším marketingovým kanálom.

Čo získate spoluprácou s nami pri tomto riešení ?

Nastavíme vám stratégiu pre sociálne siete, vytvoríme na mieru identitu pre následnú komunikáciu v súlade s vašou značkou a vysvetlíme vám, čo a ako sa bude robiť. Táto služba je primárne určená pre firmy, ktoré sa chcú kvalitne prezentovať a byť v očiach zákazníka jednotkou. Samozrejme vám tiež ukážeme, ako správne merať a vyhodnotiť aktivity na sociálnych sieťach.

Je to ekonomicky výhodnejšie

Pre vašu spoločnosť je výhodnejšie uhradiť jednu faktúru mesačne, ako hľadať a udržiavať vlastného zamestnanca. Navyše pokiaľ mu nerozumiete a neviete jeho prácu vyhodnocovať, prináša to aj isté riziká. Problémom taktiež býva motivácia interného špecialistu, ktorý sa po čase začne nudiť, keďže nemá nové projekty a podnety.

Vlastný tím špecialistov

Umožňuje nám viac nezávislých pohľadov a mix expertíz a skúseností. Nespornou výhodou je tiež odborná zastupiteľnosť človeka napríklad počas dovolenky.

Medzinárodné skúsenosti

Aktuálne spravujeme kampane v celej EÚ a príležitostne sú to aj globálne kampane. Máme vytvorený systém na prácu s cudzojazyčnými kampaňami. Komunikujeme v angličtine, ale poradíme si aj s inými jazykmi.

Spravujeme aj špecifické oblasti: B2B, zdravotníctvo, export do zahraničia

Nastaviť B2B stratégiu pre medzinárodný trh pri predaji špecifických produktov, alebo kľučkovať v obmedzeniach v zdravotníctve, si vyžaduje roky skúseností. My sme si tým prešli za vás a sme ochotní sa s vami o ne podeliť.

Presah aj do iných oblastí marketingu

Sme marketingová agentúra a okrem PPC kampaní máme u nás ďalších profesistov. Pre našich klientov tvoríme celkové stratégie, vytvárame obsah, spravujeme sociálne siete, vyrábame nadčasové weby, točíme videá a mnoho ďalšieho. Vieme, ako veci vzájomne kombinovať, využívať a vyhodnocovať.

PROFITUJTE Z EFEKTÍVNEJ KAMPANE

Ako to prebieha?

1
Trhové prostredie
Podrobne spoznáme vašu značku a trhové prostredie.
2
Štúdia
Naštudujeme si všetky podrobnosti, vytvoríme komunikačnú stratégiu a všetko si vzájomne odsúhlasíme.
3
Obsah
Vytvoríme všetok obsah sociálnych sietí a správne ho zacielime tak, aby prinášal čo najvyšší efekt.
4
Komplexná starostlivosť
Užívate si dobrý image vašej firmy a o komunikáciu so zákazníkmi a verejnosťou je postarané. Dostanete komplexnú starostlivosť o vaše sociálne siete.

Pomohli sme aj

Lamina logo

Koľko
to stojí?

Ponuku pripravujeme vždy na mieru podľa vašich potrieb a celkovej stratégie a konkurenčnosti vašej oblasti podnikania. Odmena za našu prácu vychádza z hodinovej sadzby 60 eur bez DPH, čo je porovnateľné s lacnejším značkovým autoservisom či kaderníčkou. Za takúto cenu u nás získate profesionálnu správu reklamných kampaní a navyše aj odborné poradenstvo k ďalším otázkam z marketingu.

Čo je výsledkom našej práce

 • Vyberieme platformy, ktoré možno použiť na dosiahnutie vašich cieľov a spoločne navrhneme, na ktoré sa zameriame.
 • Naštudujeme si všetky podrobnosti, vytvoríme komunikačnú stratégiu a všetko si vzájomne odsúhlasíme.
 • Vypracujeme redakčný plán príspevkov na mesiac vopred.
 • Definujeme obsah, ktorý je pre vaše potreby na sociálnych sieťach potrebné uvádzať.
 • Určíme konkrétne cieľové publiká, ktoré sú pre vás dôležité.
 • Na pravidelnej báze budeme publikovať na sociálne siete nový obsah.
 • Postaráme sa o organickú, ale aj o platenú prezentáciu.
 • Samozrejmosťou je u nás transparentný a prehľadný reporting všetkých aktivít, vychádzajúci z relevantných a dostupných dát za mesiac spätne.
 • Užívate si dobrý image vašej firmy a o komunikáciu so zákazníkmi a verejnosťou je postarané. Dostanete komplexnú starostlivosť o vaše sociálne siete.

Radi dodávame kvalitné služby a robíme dobro. Z toho dôvodu je aj naša kapacita obmedzená.

PRIDAJTE SA K NAŠIM SPOKOJNÝM ZÁKAZNÍKOM

Viac ako 10 rokov skúseností

 • certifikovaná marketingová agentúra
 • Google partner
 • 40+ stálych zákazníkov
 • 8+ krajín, kde sme úspešne spravovali kampane na diaľku
 • 1+ milión eur, ktoré každoročne spravujeme v reklamných kampaniach
 • 10-členný team
Často kladené otázky pri správe sociálnych sietí
V čom to urobíte inak, ako by to urobil syn kolegu? Veď tí mladí to vedia.

To, že je niekto mladý a trávi čas na Instagrame, Facebooku alebo inde, automaticky ešte neznamená že je profesionál, ktorý vie spracovať stratégiu pre komunikáciu vašej značky a viesť ju tak, aby vynikla a prinášala efekt. Komunikáciu vo svojej sociálnej “bubline” môže zvládať naozaj dobre, ale je táto bublina totožná s vašou cieľovou skupinou? Majú rovnaké potreby? Používajú rovnaký slang?
Okrem znalostí a praxe je našou výhodou je aj zastupiteľnosť v prípade dovolenky, PN a podobne, to oceňujú hlavne firmy, ktoré si uvedomujú potrebu pravidelnej komunikácie a už vedia, že je dobré sa môcť na niekoho spoľahnúť.

Chcem si to vyskúšať sám, viete ma zaškoliť?

Áno, aj to je riešenie, vieme vám pripraviť konzultácie na mieru a vypracovať komunikačnú stratégiu pre sociálne siete, na ktorých máte záujem viesť komunikáciu.
Biznis si však vyžaduje veľa času, ktorý často ide na úkor marketingu a PR. Sú to však veľmi dôležité súčasti každého podnikania. Ak na to nemáte popri svojich povinnostiach čas, od toho tu máte nás. Starostlivosť o sociálne siete a ich obsah je naším každodenným chlebíkom a na Facebooku, Instagrame, LinkedIne či Twitteri sme doma. Sme tu práve na to, aby sme zastali, čo vy nestíhate, aby ste sa vy zatiaľ mohli plnohodnotne venovať vašej prvoradej úlohe vo firme.

O čo všetko sa v rámci sociálnych sieti budete starať?

Postaráme sa o všetky úkony spojené so sociálnymi sieťami. Budeme pripravovať redakčné plány obsahu a príspevkov, navrhovať a vytvárať grafiky, publikovať príspevky, formou platenej propagácie ich dostávať k správnemu publiku. Nastavovať tieto kampane, komunikovať s vašimi followermi, odpovedať na otázky a vyhodnocovať efektivitu a úspešnosť vašich sociálnych sietí.

Kedy a ako často budete publikovať na mojich sociálnych sieťach?

Publikovanie príspevkov na sociálnych sieťach je vždy individuálne a dohaduje sa to v úvodnej fáze našej komunikácie s vami. Riadime sa heslom “radšej kvalitu než kvantitu”, bežne robíme 4 až 8 postov mesačne.

Dá sa meniť dohodnutý mesačný počet príspevkov?

Áno, samozrejme, vždy si ich počet upresníme mesiac vopred v redakčnom pláne. Ak sú nejaké mimoriadne posty, ktoré vzniknú neplánovane, s prehľadom ich spracujeme.

Nemáme žiadne fotky ani videá, čo s tým?

Áno, toto je bežne vyskytujúci sa jav vo firmách. Vieme si s tým poradiť a pripravíme si vlastný foto
alebo video obsah, prípadne budeme pracovať s kvalitnými licencovanými fotkami, ktoré na tento účel zakúpime. Funguje to veľmi dobre.

A potrebujeme vôbec sociálne siete? Nebolo by efektívnejšie tie peniaze použiť inde?

Na toto neexistuje univerzálna odpoveď. Každá firma má iné potreby, iné možnosti, a tiež sa líšia ich cieľové skupiny. Pre niekoho sú sociálne siete kľúčovou súčasťou marketingového mixu, iný ich naozaj nepotrebuje. Zjednodušene sa dá povedať, že ak sú na sociálnych sieťach aktívni vaši zákazníci a komunikáciu budete robiť dobre, potom to význam má. O vašich konkrétnych potrebách sa s vami radi porozprávame v úvodnej fáze spolupráce.

Naši klienti

Povedali o nás
WSD realizácia
WSD13

„S Vivantinou sme začali spoluprácu v roku 2017. Spočiatku sme mali pocit, že sú z iného vesmíru, no postupne sme si uvedomili, že vedia, o čom rozprávajú, a potvrdilo sa to aj na výsledkoch.“

Miroslav Ščur - majiteľ
Symprove
226 %

medziročný nárast Google Ads konverzií

„Zlepšiť ľuďom kvalitu života je pre Symprove poslaním. Toto poslanie si osvojili aj v agentúre Vivantina a po rozbehnutí slovenského trhu spolu pokračujeme aj v Českej republike. V oboch krajinách sa Vivantina venuje Facebook komunikácii s apelom na budovanie značky, ktorú dopĺňa výkonnostná PPC reklama.“

Martin Benko MSc. - majiteľ
The Chamber

“S Vivantinou spolupracujeme již více než 5 let a také díky jejich práci je The Chamber Nr. 1 v únikových hrách v Česku.”

Tomáš Kučva - majiteľ
Naturmedic banner
NaturMedic

„Nie je ľahké sa správne rozhodnúť najmä v tak náročnej oblasti podnikania, ako je tá naša. Agentúra Vivantina nám pomohla vytvoriť marketingovú stratégiu, vďaka ktorej vieme, akým smerom sa uberať.“

Mgr. Miroslav Roháľ - konateľ

V agentúre Vivantina sa zaoberáme správou sociálnych sietí od začiatku.

Prešli sme si rôznymi etapami ich vývoja a spravujeme sociálne profily firiem na Slovensku ako aj v Maďarsku, Česku alebo na anglicky hovoriacich trhoch. Najnovšie trendy máme vždy v hľadáčiku a chceme, aby ste z nich tiež profitovali.

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.