zoom

Aplikácia Zoom

Cloudová video komunikačná aplikácia, ktorá vám umožňuje virtuálne videokonferencie, zvukové konferencie, webové semináre, živé rozhovory, zdieľanie obrazovky a ďalšie možnosti spolupráce.

Zoom je cloudová video komunikačná aplikácia, ktorá vám umožňuje nastaviť virtuálne videokonferencie a zvukové konferencie, webové semináre, živé rozhovory, zdieľanie obrazovky a ďalšie možnosti spolupráce. Na účasť na schôdzi Zoom nepotrebujete účet a platforma je kompatibilná s Mac, Windows, Linux, iOS a Android, čo znamená, že k nej má prístup takmer každý.

Videokonferenčné aplikácie samozrejme nie sú nové. Zoom je iba jedným z mnohých komunikačných nástrojov, medzi ktoré patria Skype, Cisco Webex a Google Meet. Umožňuje vám prakticky komunikovať so spolupracovníkmi alebo zamestnávateľmi, keď nie sú možné osobné stretnutia. Vďaka tomu sa zdá, že práca na diaľku je omnoho ľudskejšia, pretože vám pomáha cítiť sa v spojení. Zoom sa stal nevyhnutným nástrojom pre malé, stredné a veľké tímy, ktoré chcú zostať v kontakte a pokračovať v každodennom pracovnom postupe s minimálnym narušením.

Hlavné funkcie programu Zoom

  • Individuálne stretnutia: Hostite neobmedzené stretnutia jeden na jedného aj s programom zadarmo.
  • Skupinové videokonferencie: Hosťujte až 500 účastníkov (ak si zakúpite). Bezplatný plán vám však umožňuje usporiadať videokonferencie až do 40 minút a do 100 účastníkov.
  • Zdieľanie obrazovky: Zoznámte sa jeden s druhým alebo s veľkými skupinami a zdieľajte s nimi svoju obrazovku, aby videli, čo vidíte vy.

 

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.