Notebook a kvet na stole

Facebook Business Page

Stránka, ktorou môžete osloviť nových aj stálych zákazníkov.

Facebook Business Page, v preklade firemná stránka na Facebooku je pre podniky bezplatnou príležitosťou, ako zvýšiť povedomie o značke a predaje cez platformu Facebooku. 

Používanie Facebooku na firemné účely sa môže zdať ťažké, pretože jeho pravidlá a algoritmy sa často menia, no so správnymi stratégiami je Facebook jedným z najlepších nástrojov na zacielenie na konkrétne publikum prostredníctvom platených kampaní, pretože má dostatok informácií o používateľoch, a tieto informácie využíva vo svoj prospech pri nákupe reklám. 

Firemná stránka na Facebooku nie je osobný profil, ale na to, aby ste si takúto stránku mohli vytvoriť, osobný profil potrebujete. Tieto firemné stránky sú verejné profily, ktoré umožňujú firmám spojiť sa so svojimi fanúšikmi a zákazníkmi.

Výhody firemnej stránky na Facebooku

Najväčšou výhodou takejto firemnej stránky je, že sa môžete priblížiť cieľovej skupine prostredníctvom zdieľania pútavých príspevkov. Facebook je v dnešnej dobe najpoužívanejšou sociálnou sieťou a je to ďalší kanál, ktorý môžete využiť vo svoj prospech. Vytvorenie stránky na Facebooku je zdarma, avšak ak chcete, aby sa príspevky zobrazovali čo najviac relevantným ľuďom, bez propagácie sa ďaleko nedostanete. Facebook umožňuje prezerať štatistiky, s pomocou ktorých môžete nastaviť správnu stratégiu. Firemná stránka na Facebooku má priaznivý vplyv aj na návštevnosť vašej webovej stránky

Ako rozšíriť podnikanie na Facebooku?

Ak chcete, aby firemná stránka na Facebooku slúžila ako efektívny marketingový kanál pre vašu firmu, musíte svoju stránku vedieť predať na trhu. Môžete to urobiť tak, že využijete príležitosti z reklám na Facebooku a zvýšite povedomie o vašej značke pre relevantných používateľov. Taktiež je vhodné prepojiť firemnú stránku s tou webovou a pravidelne zverejňovať zaujímavé príspevky a komunikovať s používateľmi. 

 

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.