Foťák a pas položený na mape

Google Maps

Webová služba, ktorá poskytuje podrobné informácie o geografických lokalitách z celého sveta.

Google Maps alebo Mapy Google je webová služba, ktorá poskytuje podrobné informácie o geografických regiónoch a lokalitách po celom svete. Mapy Google ponúkajú okrem bežných cestovných máp aj letecké a satelitné zobrazenia mnohých miest. V niektorých mestách Google mapy ponúkajú zobrazenie ulíc, ktoré obsahujú fotografie zhotovené z vozidiel. Mapy Google je bezplatná online služba od spoločnosti Google.

Je prístupná prostredníctvom webového prehľadávača alebo aj ako aplikácia pre mobilné zariadenia. Mapy Google môžete použiť na získanie podrobných pokynov, na nájdenie informácií o miestnych firmách (Moja firma na Googli). Mapy Google sa v súčasnosti môžu pochváliť viac ako miliardou aktívnych používateľov, vďaka čomu sú najobľúbenejším navigačným softvérom na svete.

Mapy Google obsahujú zobrazenia pre jazdu aj chôdzu, ktoré sú doplnené hlasovou navigáciou GPS. Mapy Google sú k dispozícii vo viac ako 220 krajinách s dopravnými trasami pre viac ako 15 000 veľkých miest po celom svete. Mapy Google sú tiež vybavené obľúbenou funkciou Street View spoločnosti Google, ktorá vám pomôže nájsť presne to, čo hľadáte. Poskytuje odhadovaný čas príchodu v reálnom čase s využitím aktuálnych dopravných situácií a poskytuje alternatívy pre rýchlejšie trasy, kedykoľvek je to možné, dokonca aj počas cesty. Mapy Google môžete použiť na oboznámenie sa s mestom pri chôdzi, cyklistike a verejnej doprave.

 

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.