Otvorené atramentové pero na papieri

Kontaktný formulár

Predvolené otázky, ktoré návštevníci vašej stránky vyplnia, aby o vašej firme zistili viac informácií.

Ak navštevujete na internete webové stránky, možno ste si všimli, že väčšina týchto webových stránok obsahuje kontaktný formulár. Kontaktný formulár je v podstate skupina otázok vyplnených na webovej stránke vaším návštevníkom, ktorá sa po vyplnení automaticky odošle na váš e-mail

Kontaktný formulár patrí medzi tri najdôležitejšie časti na webovej stránke, pretože pomáha návštevníkom získať odpovede na otázky, ktoré na stránke nenašli, alebo tiež vyžiadať ponuku na produkty a služby. Pre návštevníkov je niekedy jednoduchšie vyplniť informácie vo formulári, akoby vám mali posielať e-mail, preto ak ešte nemáte na webe kontaktný formulár, odporúčame ho pridať.

Výhody kontaktného formulára

Jednou z výhod kontaktného formulára je to, že návštevník nepotrebuje odísť zo stránky, a po jeho vyplnení môže pokračovať v jej prehliadaní. Od návštevníka vďaka formuláru získate informácie, ktoré požadujete. Keďže e-mail, na ktorý sa formulár odosiela, nie je vo formulári viditeľný, znižujete tým spamové e-maily odosielané na váš mail. 

Cieľom kontaktného formulára je ľahko získať kontakt a uľahčiť komunikáciu s návštevníkmi webu.
 

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.