oblečenie, okuliare a doplnky

Význam blogu na webovej stránke

Online denník umiestnený na webovej stránke.

Blog je online denník, čiže denník umiestnený na webovej stránke. Obsah blogu zvyčajne obsahuje text, obrázky, videá, animované súbory GIF a dokonca aj naskenované záznamy zo starých fyzických denníkov alebo časopisov, ktoré sú offline a iných tlačených dokumentov. Blog môže existovať na osobné použitie, zdieľanie informácií so špecifickou skupinou alebo tiež na zapojenie verejnosti. Vlastník blogu môže nastaviť svoj blog na súkromný alebo verejný prístup.

Aký je účel blogu?

Existuje veľa dôvodov na založenie osobného blogu a blogu na obchodné články. Blogovanie pre podnikanie, projekty alebo čokoľvek iné, čo by vám mohlo priniesť peniaze, má veľmi jednoduchý účel - dosiahnuť, aby sa vaše webové stránky zobrazovali vyššie vo vyhľadávaní Google. Hlavným účelom blogu je teda spojiť váš web s relevantným publikom.

Čím sa líši blog od webovej stránky?

Blogy sú typom webovej stránky. Jediným skutočným rozdielom medzi blogom a inými typmi webových stránok je to, že blogy sa pravidelne aktualizujú o nový obsah, ktorý sa zobrazuje v obrátenom chronologickom poradí , to znamená, že novšie príspevky alebo články sú prvé. Blogy môžu byť súčasťou väčšej webovej stránky. Podniky majú často sekciu blogov, v ktorej pravidelne vytvárajú obsah na informovanie a vzdelávanie svojich zákazníkov.

Najznámejší redakčný systém na vytváranie blogov je WordPress. Všetky blogy môžu byť webovou stránkou alebo jej časťou, avšak nie všetky webové stránky sa dajú nazývať blogmi.

 

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.