farbičky, strúhadlo a vodové farby na stole

WordPress témy

Predvolené grafické šablóny, ktoré vytvárajú celkový dizajn stránok.

WordPress témy poskytujú predvolené grafické štýly vašej webovej stránke vytvorenej v redakčnom systéme WordPress. Tieto témy poskytujú celkový dizajn stránok, ako aj štýl písma, farby, rozloženie stránky a ďalšie štylistické detaily. WordPress témy vytvárajú kolekciu šablón, ktoré definujú vzhľad webovej stránky.

Existujú témy, ktoré sú zadarmo, ale aj platené. Niektoré témy stačí nainštalovať a aktivovať priamo vo WordPresse, avšak sú aj témy, ktoré si najprv musíte stiahnuť v komprimovanom formáte a následne ju do WordPressu nainštalovať. Niektoré prémiové témy, ako napríklad Builder, fungujú skôr ako softvér pre webový dizajn, ktorý vám umožňuje navrhovať a vytvárať vlastné návrhy motívov a rozloženie stránky.

Vzhľad témy môžete zmeniť v záložke Vzhľad ->Témy alebo ak máte programovacie znalosti, môžete ju upraviť aj priamo v kóde. Jednotlivé témy sú tvorené z obrázkov, JavaScript súborov a CSS súborov. Každá téma musí mať jedinečný súbor style.css. To neznamená, že štýly nemôžu byť rovnaké.

 

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.