Kúpele Sliač

Tvorba webovej stránky

Klient

KÚPELE SLIAČ a.s.

Zadanie

Boli sme oslovení so žiadosťou o vytvorenie novej webovej stránky na prezentáciu kúpeľov Sliač vo Zvolenskej doline. Cieľom bolo vytvoriť modernú webstránku reprezentujúcu kúpele s ich bohatou históriou, ktorá zároveň nadviaže na ich novú etapu plánovaného rozvoja. Stránka umožní jednoduché objednanie sa na kúpeľný pobyt a zároveň bude jednoduchá na ovládanie pre všetky skupiny užívateľov na všetkých typoch zariadení.

Čo hovorí klient

„Spoločnosť VIVANTINA sme oslovili pre vzájomnú spoluprácu na základe prieskumu trhu a referencií, ktoré zahŕňali aj skúsenosti s prácou v online oblasti pre zdravotnícke zariadenia. Sme radi, že to naše zariadenie sa po úspešnom procese tvorby novej webovej stránky ocitá medzi ďalšími peknými referenciami nášho obchodného partnera. Vynikajúca, profesionálna a pritom priateľská komunikácia, trpezlivosť a vytrvalosť na strane VIVANTINY priniesla pre naše kúpele dôstojnejšiu prezentáciu v online svete, ktorú si Sliačske kúpele iste zaslúžia. Po úspešnom spustení webu plánujeme neustále budovať jeho lepšiu obsahovú náplň a rozširovať funkcionality. Na ďalšiu prácu s VIVANTINOU sa rozhodne tešíme.“

Ing. Mgr. Martin Beňuch - riaditeľ spoločnosti
Kupele sliac

Prípadová štúdia Kúpele Sliač

Riešenie

Indíciou nám boli informácie od klienta, ktorý chcel, aby bola použitá prehľadná a jednoduchá grafika, minimalistický štýl s dôrazom na informáciu a farby podporujúce zdravotnícke funkcie, ale zároveň evokujúce prírodu a pohodu.

Vypracovali sme tak modernú webovú stránku s responzívnym dizajnom.

Pri tvorbe webu sme pracovali tak, aby sme sa držali poskytnutého dizajn manuálu kúpeľov a mohli pretaviť ich vizuálne prvky do moderného webu o kúpeľoch Sliač a ich originálnej vizuálnej identity.

Pozrieť tiež:
kupelesliac.sk

Webová stránka kúpeľov SLIAČ
Kupele sliac - pobyty
Mám záujem o vaše služby
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše celé meno.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela...