Stomatológia Aupark

SEO, PPC

Klient

Happy Dent s.r.o.

Zadanie

Kliniku založil a vedie špičkový implantológ Dr. Repasi ktorý využíva najnovšie technológie a postupy v rámci Implantológie. Stomatologickú kliniku dnes tvorí takmer 20 členný tím.

stomatologia case study
Riešenie

Prevzali sme správu Google ADS kampaní kde sme začali prinášať LEADY hlavne pre oblasť zubných implantátov, neskôr sme rozbehli SEO aktivity. Vytvorili sme komunikačný koncept pre sociálne siete a pokračovali v ich správe. Výsledky sú inšpiratívne, avšak do budúcna nás čaká ešte mnoho práce v oblasti videa a dizajnu.

Pozrieť tiež:
www.stomatologiaaupark.sk
stomatologia case study

Štatistiky z Google Search Console

Pravidelnými SEO aktivitami a linkbuildingom sa podarilo posilniť pozície webu www.stomatologiaaupark.sk vo vyhľadávači Google. To málo pozitívny dopad na zobrazenie webu vo vyhľadávači a zvýšenie kliknutí odkaz webu. Počet zobrazí sa v roku 2020 zvýšil o 30 tisíc a počet používateľov, ktorí sa z vyhľadávania Google dostali na web o 2000.

Návštevnosť z organického vyhľadávania

Porovnávali sme rovnaké obdobie z roku 2019 s rokom 2020 a zistili sme, že návštevnosť webu z vyhľadávania Google sa postupne zvyšovala.

 

Zobrazenie stránok stomatológie
vo vyhľadávači podľa zariadení

Pozície kľúčových slov

Od začiatku SEO aktivít a linkbuildingu sa do júla 2020 podarilo posilniť pozície webu. Na začiatku sa web zobrazoval na prvých troch pozíciach vo vyhľadávači približne pri 3% kľúčových slov, avšak v júly 2020 to bolo už pri 12%. Zobrazenie webu na prvej strane vyhľadávača sa za sledované obdobie zvýšilo z 11% počtu kľúčových slov na 21%.

 

Štatistiky z Google Ads

Klientovi zabezpečujeme aj správu reklamných kampaní Google Ads, kde sa nám podarilo medzikvartálne zvýšenie počtu konverzií o 47%, pri súčasnom znížení jednotkových nákladov na konverziu o 12%. Konverzný pomer sa v sledovanom období zvýšil o 42%.

2Q/2019: 15 konverzií, CR 0,43%, CPA 51,47 €
3Q/2019: 22 konverzií, CR 0,61%, CPA 45,18 €

 

Tabuľka hodnotenia stránky

Zaujala vás naša práca?
Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Premier Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.