Stomatológia Aupark

SEO, PPC, Sociálne siete

Klient

Happy Dent s.r.o.

Zadanie

Kliniku založil a vedie špičkový implantológ Dr. Repasi, ktorý využíva najnovšie technológie a postupy v rámci Implantológie, Stomatologickú kliniku dnes tvorí takmer 20-členný team.

Čo hovorí klient

„So spoluprácou s agentúrou Vivantina sme nadmieru spokojní. Najviac oceňujem odbornosť a promptnosť pri riešení operatívnych požiadaviek.“

Ing. Alexandra Širotňáková - Manažérka kliniky
stomatologia case study

Riešenie

Prevzali sme správu Google Adskampaní, kde sme  začali prinášať leady hlavne pre oblasť zubných implantátov. Následne sme rozbehli SEO aktivity. Vytvorili komunikačný koncept pre sociálne siete a pokračovali v ich správe a my sa tešíme na ďalšiu spoluprácu s klientom, pretože priestor na zlepšenie vidíme aj v oblasti videa a dizajnu.

Pozrieť tiež:
www.stomatologiaaupark.sk

stomatologia case study

Štatistiky z Google Ads

Klientovi zabezpečujeme aj správu reklamných kampaní v Google Ads, kde sme medzikvartálne zvýšili počet konverzií o 47% pri súčasnom znížení jednotkových nákladov na konverziu o 12%. Konverzný pomer sa v sledovanom období zvýšil o 42%.

 

Štatistiky organického vyhľadávania

Zobrazenie stránok stomatológie z organického vyhľadávania
podľa zariadení

Pozície kľúčových slov

Od začiatku realizácie SEO aktivít a linkbuildingu do júla 2020 sa viditeľne posilnili pozície webu v organickom vyhľadávaní. Podiel sledovaných kľúčových slov na prvých troch pozíciách sme zvýšili z počiatočných 3% na 12% v júli 2020. Na prvej strane výsledkov vyhľadávania  sme v sledovanom období zvýšili podiel kľúčových slov z 11% na 21%, t.j. takmer 2-násobne.

 

Štatistiky z Google Search Console

Pravidelnými SEO aktivitami a linkbuildingom sme posilnili pozície webu www.stomatologiaaupark.sk vo vyhľadávači Google. To malo pozitívny dopad na počet zobrazení webu vo výsledkoch vyhľadávania a tiež na návštevnosť webu. Počet zobrazení sa v období marec až jún 2020 medziročne zvýšil o 30 tisíc a počet používateľov, ktorí sa z vyhľadávania Google dostali na web, o 2000.

Vývoj hodnotenia webu v čase

Mám záujem o vaše služby
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše celé meno.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela...