Stomatologická klinika

SEO, PPC, Sociálne siete

Klient

Stomatologická klinika

Zadanie

Prevzali sme správu Google Ads kampaní a začali sa prinášať leady hlavne pre oblasť zubných implantátov. Následne sme rozbehli SEO aktivity.

Čo hovorí klient

„So spoluprácou s agentúrou Vivantina sme nadmieru spokojní. Najviac oceňujem odbornosť a promptnosť pri riešení operatívnych požiadaviek.“

Manažérka kliniky
stomatologia case study

Riešenie

Prevzali sme správu Google Adskampaní, kde sme  začali prinášať leady hlavne pre oblasť zubných implantátov. Následne sme rozbehli SEO aktivity. Vytvorili komunikačný koncept pre sociálne siete a pokračovali v ich správe a my sa tešíme na ďalšiu spoluprácu s klientom, pretože priestor na zlepšenie vidíme aj v oblasti videa a dizajnu.

stomatologicka klinika

Štatistiky z Google Ads

Klientovi zabezpečujeme aj správu reklamných kampaní v Google Ads, kde sme medzikvartálne zvýšili počet konverzií o 47% pri súčasnom znížení jednotkových nákladov na konverziu o 12%. Konverzný pomer sa v sledovanom období zvýšil o 42%.

 

Štatistiky organického vyhľadávania

Zobrazenie stránok stomatológie z organického vyhľadávania
podľa zariadení

návštevnosť mobil
návštevnosť stolný počítač
návštevnosť tablet

Pozície kľúčových slov

Od začiatku realizácie SEO aktivít a linkbuildingu do júla 2020 sa viditeľne posilnili pozície webu v organickom vyhľadávaní. Podiel sledovaných kľúčových slov na prvých troch pozíciách sme zvýšili z počiatočných 8% na 16% ku koncu roka 2023. 

 

pozicie top 3
grafy stomatologia zobrazenia

Štatistiky z Google Search Console

Pravidelnými SEO aktivitami a linkbuildingom sme posilnili pozície webu stomatologickej kliniky vo vyhľadávači Google. To malo pozitívny dopad na počet zobrazení webu vo výsledkoch vyhľadávania a tiež na návštevnosť webu. Počet zobrazení webu vo vyhľadávači Google sa medzi rokmi 2020 a 2021 zvýšil o 400 tisíc. A od začiatku SEO aktivít v roku 2020 sa do roka 2023 zvýšil o 600 tisíc.

Vývoj hodnotenia webu v čase zo SEO pohľadu

autorita domény
autorita stránky
prepojenie domén
grafy stomatologia - prichadzajuce odkazy
externé odkazy
Mám záujem o vaše služby
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše celé meno.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela...