linkedin

LinkedIn

Sociálna sieť s cieľom pomôcť ľuďom zdieľať ich skúsenosti a životopisy, a tým si nájsť prácu alebo nadviazať obchodné kontakty.

LinkedIn je sociálna sieť, ktorú vlastní technologická spoločnosť Microsoft. LinkedIn má narozdiel od iných sociálnych sietí cieľ pomôcť ľuďom zdieľať ich skúsenosti a životopisy, a tým si nájsť prácu alebo nadviazať obchodné kontakty.

Pre koho je LinkedIn určený?

Táto sociálna sieť je pre každého, kto má záujem rozšíriť svoju kariéru hľadaním nových príležitostí na kariérny rast a kontaktov s inými odborníkmi. Profily jednotlivých používateľov môžeme považovať za životopisy doplnené pracovnými skúsenosťami, výsledkami, odporúčaniami od známych a kolegov. Na LinkedIn si môžete vytvárať spojenia s inými používateľmi, pridávať príspevky alebo písať si s inými cez súkromné správy. Avšak narozdiel od iných sociálnych sietí vás na LinkedIn môže vyhľadať a kontaktovať aj potencionálny zamestnávateľ alebo tiež sa môžete uchádzať o pracovnú pozíciu.

LinkedIn pre podnikateľov

LinkedIn pre podnikateľov umožňuje vytvoriť obchodný profil pre firmu, odkiaľ môžete vytvárať pracovné ponuky, prehľadávať profily, aby ste sa dozvedeli viac o potenciálnych klientoch a dodávateľoch.

LinkedIn Premium

LinkedIn je zadarmo pre základné členstvo, ale s obmedzenými možnosťami. Správy môžete posielať iba ľuďom vo vašej sieti a o posledných piatich ľuďoch, ktorí si zobrazili váš profil, máte iba obmedzené údaje. Vyhľadávanie je obmedzené na 100 výsledkov a nemôžete vykonávať pokročilejšie vyhľadávania. Ak chcete výkonnejšie funkcie, budete potrebovať LinkedIn Premium. S účtom Premium môžete vidieť všetkých, ktorí si zobrazili váš profil za posledných 90 dní. Prémiový člen LinkedIn môže odosielať a prijímať správy od akýchkoľvek iných používateľov bez ďalších nákladov. Existujú tri úrovne platených možností LinkedIn Premium:

  • LinkedIn Premium Career - pre individuálnych používateľov, ktorí sa chcú zamestnať a rozšíriť svoju kariéru
  • Linkedin Premium Business - pre podniky, ktoré hľadajú rast a budovanie siete
  • LinkedIn Premium Sales - pre používateľov a podniky, ktoré hľadajú potenciálnych zákazníkov
  • LinkedIn Premium Hiring - pre používateľov a firmy, ktoré hľadajú zamestnancov a najímajú ich

 

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.