Diaľkový ovládač na TV v ruke

Video reklama

Efektívny spôsob inzercie, pri ktorom zaujmete obrazom aj zvukom.

Video - fenomén dnešnej doby

Video je fenoménom dnešnej doby. Najmä mladšie publikum ho má v obľube a sledovaním rôznych videokanálov trávi veľa času. Vaša video reklama môže byť prehrávaná na YouTube, Facebooku a na Instagrame, ako aj na mnohých spravodajských alebo tematických portáloch.

 

Chcem video reklamu

 

Tu sa môže prehrávať vaša video reklama:

YouTube

YouTube je nielen druhý najväčší vyhľadávač na svete, ale tiež najväčšia video platforma. Ako dcérska spoločnosť Google ponúka YouTube ideálne možnosti pre zacielenie a správu video reklamy.

Facebook

Aj video na Facebooku je čoraz populárnejším formátom. V tomto dynamickom prostredí pôsobí video reklama, či skôr “sponzorované video”, menej rušivo. V sociálnej sieti totiž často dosiahnete viac, keď príliš netlačíte na pílu. Váš budúci zákazník si vôbec nemusí uvedomiť, že sleduje reklamu. Špeciálnymi možnosťami Facebook reklamy sú 360°video či live video.

Instagram

Instagram je mobilná sociálna sieť zameraná pôvodne na fotografie, dnes sa tam však čoraz častejšie môžete stretnúť s videom. A kde je organické video, tam sa spravidla nájde priestor aj pre to sponzorované. Výhodou Instagramu je, že je napojený na reklamný systém Facebooku. Čo sa týka cielenia a optimalizácie kampane, možnosti máme rovnaké.

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.