Symprove

Web, sociálne siete, Google ADS

Klient

Symprove Ltd.

Zadanie

Zástupca značky Symprove nás oslovil koncom roka 2016 so zámerom prípravy marketingového podhubia pre expanziu na slovenskom a neskôr českom trhu. Produkty Symprove sa v tom čase u nás primárne predávali prostredníctvom partnerských lekární a sietí. Symprove bola na našom trhu nová značka s nízkou priazňou a povedomím. Cieľom projektu bolo dostať značku do povedomia cieľových skupín a naštartovať predaj.

Čo hovorí klient

„Zlepšiť ľuďom kvalitu života je pre Symprove poslaním. Toto poslanie si osvojili aj v agentúre Vivantina a po rozbehnutí slovenského trhu spolu pokračujeme aj v Českej republike. V oboch krajinách sa Vivantina venuje Facebook komunikácii s apelom na budovanie značky, ktorú dopĺňa výkonnostná PPC reklama.“

Martin Benko MSc. - majiteľ

Naše riešenie
pre Symprove

V spolupráci s klientom sme sa rozhodli, že popri postupnom budovaní značky budeme pracovať aj na konverziách. Podľa vopred zadefinovaných persón sme vytvorili podrobne prepracované publiká užívateľov, na ktoré sme zacielili kampane.

Tento koncept sa po pár mesiacoch ukázal ako fungujúci a doplnili sme ho pravidelnou komunikáciou na sociálnej sieti Facebook najskôr na Slovensku a neskôr aj na českom trhu, kam vstúpil Symprove od roku 2018.

Ďalším krokom bude príprava detailne cielených videoreklám na Youtube.

Čo povedal klient:

Zlepšiť ľuďom kvalitu života je pre Symprove poslaním. Toto poslanie si osvojili aj v agentúre Vivantina a po rozbehnutí slovenského trhu spolu pokračujeme aj v Českej republike. V oboch krajinách sa Vivantina venuje Facebook komunikácii s apelom na budovanie značky, ktorú dopĺňa výkonnostná PPC reklama.

Martin Benko MSc. - majiteľ

Výsledok

O tom, že Symprove ide správnou cestou, svedčí neustále rastúci počet brandových dopytov a rovnako rastúca miera prekliku v brandovej kampaní.

Dopyty a prekliky samozrejme neboli cieľom, ale prostriedkom. Predaj produktov Symprove takisto rastie k spokojnosti klienta a o správne zvolenej stratégii svedčí:

Vývoj predaja

Objem predaja (označené sivou) a miera konverzie e-shopu (označené modrou)

Mám záujem o vaše služby
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše celé meno.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela...