WSD 13

Logo a identita, Web, Google ADS, Facebook, SEO, Blog

Klient

WSD s.r.o.

Zadanie

Spoločnosť WSD je výrobca dizajnového nábytku na mieru, ktorý navrhujú ich vlastní dizajnéri na základe požiadaviek zákazníkov. Počtom ľudí ide o menšiu spoločnosť, ktorá však využíva najnovšie technológie vo výrobe, ako aj v riadení firmy. Našou úlohou bolo postarať sa práve o nepokrytú oblasť marketingu.

wsd case studies
Riešenie

Ako najefektívnejší spôsob okamžitého prísunu nových kontaktov a objednávok sa javila klasická PPC reklama vo vyhľadávaní, tá však bola zamietnutá pre technické problémy starého webu. Okamžite sme museli hľadať riešenie a v krátkom čase sa nám podarilo navrhnúť a spustiť nový moderný web s interaktívnym online dopytovacím systémom.  Následne sme sa vrátili ku Google Ads, začali sme s pravidelnou komunikáciou na Facebooku a s tvorbou obsahu na blog a jeho distribúciou spolu s kontinuálnym SEO-m.

Výsledok na seba nenechal dlho čakať, po pár týždňoch od spustenia nového webu sme museli vypnúť platenú reklamu, nakoľko WSD nestíhalo vyrábať a plniť objednávky.

Zamerali sme sa teda na dlhodobé aktivity - SEO a lokálne SEO, komunikáciu na sociálnych sieťach a prácu s webom.

Pozrieť tiež:
www.wsd13.sk
wsd13 štatistika
wsd13 štatistika
bilboard wsd
wsd
wsd_posty_case study

Čo hovorí klient:

S Vivantinou sme začali spoluprácu v roku 2017. Spočiatku sme mali pocit, že sú z iného vesmíru, no postupne sme si uvedomili, že vedia, o čom rozprávajú, a potvrdilo sa to aj na výsledkoch.

Miroslav Ščur - majiteľ

Zaujala vás naša práca?
Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.