ZEELANDIA – súťaž

Správa sociálnych sietí, Google Ads, fotografovanie a videoprodukcia

Klient

Zeelandia s.r.o.

Zadanie

V rámci dlhodobej spolupráce sme vyhodnotili, že pre spestrenie komunikácie na sociálnych sieťach a zvýšenie dosahu je ideálnym nástrojom spotrebiteľská súťaž. Klient súhlasil a pripravili sme v súčinnosti s klientom celý priebeh od komunikačného plánu, cez realizáciu súťaže až po vyhodnotenie aktivity.

Čo hovorí klient

„Spolupráca s Vivantinou je od začiatku na vysokej a profesionálnej úrovni. Už na začiatku sme si s ľuďmi z Vivantiny tzv. sadli. Vedia nám vždy dobre poradiť, nakoľko nás už dobre spoznali ako spoločnosť s možno viac špecifickými potrebami a zameraním. Vďaka nim ušetríme veľa času pri prípravách a správe sociálnych sietí, fotení a rôznych ďalších projektoch. Výsledok však vždy stojí za jednotku.“

Ing. Jarmila Farkašová - Marketing Manager Zeelandia s.r.o.

Riešenie

K súťaži sme najprv vytvorili potrebné grafiky, aby na prvý pohľad bolo jasné, že ide o súťaž, nie bežný príspevok. K príspevku sme vytvorili text, ktorý obsahoval podmienky zapojenia do súťaže v podobe lajku na príspevok. Podrobne sme vypísali, čo predstavuje hlavná výhra, ktorú mohol vyhrať iba jeden súťažiaci. Pre ďalších 30-tich súťažiacich sme pripravili menšie balíčky. Podstatnou časťou bolo, aby celé pravidlá súťaže boli publikované na webovej stránke konateľa, v tomto prípade Zeelandie, a rovnako klauzulu o tom, že Facebook nie je akokoľvek spájaný s danou súťažou. Súťaž trvala dva týždne.

Pozrieť tiež:
zeelandia.sk

Facebooková stránka ZEELANDIE

Realizácia:

Tu môžete vidieť, ako vyzeral finálny príspevok na sociálnej sieti Facebook. Rovnako sme príspevok s menšou úpravou postli aj na sociálne siete Instagram a LinkedIn, s cieľom ľudí informovať, že u nás prebieha súťaž a môžu sa zapojiť.

Výsledky:

Príspevok sme podporili reklamou v hodnote 120 € a priniesla nasledujúce výsledky:

  • Dosah predstavoval 32 936 užívateľov.
  • Príspevok získal 2 858 interakcií.
  • Počet sledovateľov sme touto aktivitou zvýšili o 24,08%.
  • Oslovili sme 81,7% žien a 18,3% mužov.
  • Zapojilo sa 590 používateľov.
  • Hoci to nebolo podmienkou súťaže, získali sme 149 zdieľaní.
Mám záujem o vaše služby
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše celé meno.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela...