malý tradičný obchod z vonku

WooCommerce

Wordpress plugin s mnohými funkciami pre úspešné fungovanie e-shopov.

WooCommerce je WordPress plugin. V roku 2011 ho predstavili Mike Jolley a James Koster. V súčasnosti ho používa viac ako milión webových stránok (okolo 30 %). Považuje sa za lídra v oblasti e-shopových riešení. Plugin poskytuje pridanie e-shopu (e-commerce) na vašu webovú stránku. Vaša stránka tak obsahuje e-shop, ktorý môžete intuitívne obsluhovať a mať prehľad o všetkých potrebných údajoch pre úspešné podnikanie. WooCommerce je pre používateľov WordPressu dostupný zadarmo. Taktiež je možné pridať k nemu ďalšie pluginy, ktorých je v súčasnosti viac ako 450.

Čo ponúka WooCommerce?

WooCommerce vám ponúka údaje o výkone vášho online obchodu, o zákazníkoch, ich nákupoch, taktiež kompletnú kontrolu nad predávaným tovarom. Predávať môžete naozaj všetko, a to v neobmedzenom množstve.

WooCommerce umožňuje prijímať platby bankovým prevodom, na dobierku, cez PayPal alebo priamo kreditnou/debetnou kartou. Medzi zaujímavosti patrí aj funkcia automatické dane (vždy sa pripočíta správna daň podľa danej krajiny). Vybrať si môžete aj v možnostiach dopravy produktov, zatiaľ čo zákazníci si môžu vypočítať cenu za doručenie vopred pomocou WooCommerce kalkulačky

Máte možnosť analyzovať rast svojich predajov, návštevnosť obchodu a sledovať najnovšie trendy v oblasti predaja. Ponúka aj optimalizáciu SEO. Okrem toho si viete jednoducho vytvoriť zľavové kupóny a kódy. Zákazníkom môžete povoliť pridávať recenzie na váš tovar.

Toto všetko a omnoho viac dokážete vykonávať cez webový prehliadač alebo aj dobre optimalizovanú mobilnú aplikáciu WooCommerce, čo je veľmi výhodné, keďže zákazníkov nakupujúcich cez smartfón pribúda čím ďalej, tým viac.

 

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.