tablet

Vyhľadávacia sieť

Reklamy vo výsledkoch vyhľadávania.

Vo vyhľadávacej sieti sú textové reklamy, ktoré sa zobrazujú vedľa výsledkov vyhľadávania, keď ľudia vyhľadávajú súvisiace produkty alebo služby. Tieto reklamy majú vedľa adresy URL výsledku vyhľadávania značku „Reklama“. Názov sa týka výsledkov sieťového vyhľadávania, ktoré získate pre konkrétne kľúčové slovo alebo hľadaný výraz. 

Reklamy vo vyhľadávaní sa spúšťajú pomocou kľúčových slov. Ak sa vyhľadávací dopyt používateľa zhoduje s niektorým z vašich kľúčových slov, vaša reklama sa môže zobraziť nad alebo vedľa výsledkov organického vyhľadávania. Takéto reklamy fungujú na princípe platby za kliknutie (PPC), čo znamená, že platíte iba vtedy, keď niekto klikne na vašu reklamu.

Vyhľadávacia sieť Google

Reklamy Google majú dve hlavné siete: vyhľadávaciu a obsahovú sieť, ktoré spolu pokrývajú viac ako dva milióny webových stránok. Vyhľadávacia sieť Google je najúčinnejším nástrojom v akomkoľvek online marketingovom mixe. Google Ads umožňuje inzerentom zobrazovať reklamy, ktoré sú mimoriadne dôležité pre vyhľadávací dopyt. To zaisťuje, že publikum sa zvyčajne veľmi zaujíma o to, čo reklama ponúka, čo vedie k veľmi vysokej miere kliknutia (MP) a miere konverzie. Vďaka tomu je reklama vo vyhľadávacom nástroji veľmi ziskovou a flexibilnou súčasťou mediálneho mixu.

 

Zaujala vás naša práca?

Povedzte nám o svojom projekte.

Ako Google Partner vám vieme poskytnúť tú najlepšiu podporu.